Uitslagen Golden Ten

JPA2 eerste bij Golden Ten

Super prestaties voor AV'40 bij de Golden Ten op Hemelvaartsdag

Op de 2,5 km was het podium bij de meisjes helemaal voor AV'40 en op dezelfde afstand werd het team van de Jongens pupillen A2 eerste. Ook onze racerunners en de VB-atleten hebben het erg goed gedaan.

Ook op de 5 km was het podium bij de meisjes junioren helemaal voor AV'40 met Phileine, Hebe en Robin. Jelmer was op de 5 km tweede bij de jongens junioren.

Alle uitslagen zijn terug te vinden via de website van de Golden Ten.

StNr Naam Onderdeel Netto tijd
2585 Chris Jansen 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 4:01:00
3660 Thijs Gommans 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 4:13:00
112 Bram van Haeften 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 4:17:00
320 Nora Wassenaar 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 4:35:00
1416 Kai Heitkamp 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 4:41:00
1340 Rayan Luijs 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 4:52:00
353 Luuk Mooldijk 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 4:58:00
2116 Gijs Steendam 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 5:03:00
312 Elin Wassenaar 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 5:13:00
3662 Jens Gommans 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 5:21:00
507 Amélie Quettier 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 5:24:00
2529 Julia Koks 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 5:27:00
364 Jelle Mooldijk 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 5:30:00
2030 Stefan Meuric 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 5:35:00
2017 Stijn Verberne 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 6:09:00
148 Destiney van Renesse 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 6:10:00
2287 Lara Faye Ergin 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 6:11:00
3209 Beau Kahmann 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 6:13:00
662 Loulou Quettier 1 km Jeugdloop (tot 10 jaar) 7:19:00
1426 Milan van Holsteijn 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 8:58:00
154 Loek Boekestijn 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 9:07:00
2389 Chiara van Sambeek 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 9:19:00
1581 Pippa Chadwick 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 9:20:00
1042 Stijn Heitkamp 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 9:34:00
96 Tess Homan 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 9:55:00
325 Selena De Jong 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 10:00:00
195 Mick Boekestijn 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 10:00:00
889 Vasco Prinssen 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 10:42:00
3538 Ymke Wubben 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 11:06:00
1882 Mette Bordes 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 11:16:00
1574 Jolien Panhuysen 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 11:25:00
2484 Roos Van Drunen 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 11:28:00
2731 Olivia Froger 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 11:33:00
697 Anouk Spee 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 11:38:00
1984 Mette Quist 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 11:59:00
1428 Viggo van Holsteijn 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 12:04:00
1427 Robin van Holsteijn 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 12:08:00
1408 Noah de Kok 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 12:14:00
2335 Paulina Wenninger 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 12:14:00
2810 Pepijn Leisink 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 12:24:00
3225 Livvy Lammers 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 12:41:00
3224 Indy Lammers 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 12:47:00
3162 Luit van Langen 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 13:27:00
1999 Ilvy Oosterhoff 2,5 km (9 t/m 13 jaar) 14:17:00
5 Jelmer Stuijt 5 km prestatieloop 18:13:00
1960 Tijn Hoksbergen 5 km prestatieloop 19:12:00
1063 Phileine Kipping 5 km prestatieloop 19:32:00
132 Gijs Clarenburg 5 km prestatieloop 19:55:00
1597 Rutger van Vliet 5 km prestatieloop 20:01:00
1884 Hebe Chadwick 5 km prestatieloop 20:04:00
2938 Bart Groeneveld 5 km prestatieloop 20:19:00
2550 Itse Veltmeijer 5 km prestatieloop 21:18:00
110 Robin Beijer 5 km prestatieloop 21:28:00
2418 Saskia Zwaard 5 km prestatieloop 21:47:00
304 Ricardo De Jong 5 km prestatieloop 22:11:00
3449 Kate Happee 5 km prestatieloop 22:46:00
3546 Fred Vink 5 km prestatieloop 22:54:00
2139 Jorn Reedijk 5 km prestatieloop 23:45:00
2218 Madelon Van der Kuur 5 km prestatieloop 23:49:00
3181 Terra Primatesta 5 km prestatieloop 24:19:00
3208 Lorenzo Primatesta 5 km prestatieloop 24:19:00
1881 Elke Bordes 5 km prestatieloop 24:32:00
696 Joey Spee 5 km prestatieloop 24:53:00
3263 Webster Willemse 5 km prestatieloop 25:42:00
2485 Sieb van Drunen 5 km prestatieloop 25:53:00
3637 Rob Bovelander 5 km prestatieloop 26:29:00
3242 Rosa Straub 5 km prestatieloop 29:07:00
3243 Ad Straub 5 km prestatieloop 29:07:00
2312 Winkler Kraan 5 km prestatieloop 30:33:00
1620 Cobi van Beest 5 km prestatieloop 32:57:00
3342 Mark Trewren 10 km 37:09:00
1565 Henri Havinga 10 km 37:17:00
706 Richard Holstege 10 km 38:37:00
3306 Remco Kemperman 10 km 39:34:00
1651 Martijn Van der Wiel 10 km 41:45:00
286 Rik Sonderkamp 10 km 42:27:00
2134 Job Hendriks 10 km 46:42:00
1596 Jasper van Meeuwen 10 km 47:21:00
511 Maurice Stittelaar 10 km 48:02:00
1370 Jelle Joustra 10 km 48:02:00
2032 Dirk Jan van Dijk 10 km 49:39:00
1413 Maurice Mol 10 km 49:44:00
1255 Nanda Blom 10 km 50:47:00
607 Marieke Verheij 10 km 51:37:00
287 Corrine Heijmans 10 km 51:46:00
2014 Daan Verberne 10 km 51:56:00
1022 Inger Brandsma 10 km 52:43:00
1405 Lizeth Horneman 10 km 52:58:00
1549 Ap Post 10 km 53:37:00
796 Jan Versteeg 10 km 55:24:00
599 Edwin Litan 10 km 55:52:00
1619 Fred van Beest 10 km 56:33:00
83 Rob Verbeij 10 km 58:42:00
3261 Lennart Middelplaats 10 km 58:59:00
2993 Astrid Van der Nol 10 km 59:01:00
311 Lies Suiker 10 km 59:04:00
742 Roos Schenkeveld 10 km 59:14:00
2546 Olaf Diels 10 km 59:22:00
2874 Wilco Pouwel 10 km 59:51:00
2798 Norbert Quettier 10 km 59:53:00
510 Naigel Lang 10 km 59:54:00
948 Wieke Blaauw 10 km 1:00:00.00
1567 Henry Kromokarso 10 km 1:01:20.00
1110 Marianne Snijders 10 km 1:01:23.00
2741 Richard Rietveld 10 km 1:02:05.00
1487 Paul Turion 10 km 1:02:12.00
63 Hannie Verbeij 10 km 1:02:26.00
1308 Julie Van Alten 10 km 1:02:29.00
1066 Lisa Mattemaker 10 km 1:02:53.00
1037 Leoniek van Nielen 10 km 1:06:16.00
2925 Nicole van der Ven 10 km 1:11:22.00
452 Ton Mooijekind 10 km 1:13:43.00
Nieuws overzicht