Clubrecords

 

Mannen Senioren          Vrouwen SeniorenClubrecordtaartje en oorkonde

Jongens Junioren A       Meisjes Junioren A

Jongens Junioren B       Meisjes Junioren B

Jongens Junioren C       Meisjes Junioren C

Jongens Junioren D       Meisjes Junioren D

Jongens Pupillen A        Meisjes Pupillen A

Jongens Pupillen B        Meisjes Pupillen B

Masters Mannen            Masters Vrouwen

Staat je clubrecord hier niet bij, stuur dan een mail met je prestatie en zo mogelijk de url van de uitslagen naar webredactie@av40.nl

Beste prestaties pupillen vortex werpen 2017

Sinds 2017 staat bij de pupillencompetitie en andere wedstrijden voor pupillen het vortexwerpen op het programma. We houden hier de beste prestaties van de pupillen bij. Wie aan het einde van het seizoen 2017 de beste prestatie in zijn categorie heeft geworpen heeft het clubrecord. Tijdens de clubkampioenschappen begin oktober worden de clubrecord-diploma's uitgereikt. Heb je verder geworpen? Geef het dan even door aan webredactie@av40.nl.

Categorie Afstand  Naam  Plaats  Datum
Meisjes mini pupillen  16.64 m  Romy Yasar  Naaldwijk  03-06-2017
Meisjes C-pupillen  15.72 m  Fleur Favre  Delft  13-05-2017
Meisjes B-pupillen  17.63 m  Maite Hoekstra  Naaldwijk  03-06-2017
Meisjes A1-pupillen  20.65 m  Tess Homan  Delft  13-05-2017 
Meisjes A2-pupillen  23.02 m  Sara Hamoumi  Naaldwijk  03-06-2017
Jongens mini-pupillen  11.87 m  Chris Jansen  Den Haag  08-04-2017
Jongens C-pupillen  24.08 m  Stein Heitkamp  Delft  13-05-2017
Jongens B-pupillen  25.82 m  Guus Doodeman  Naaldwijk  03-06-2017
Jongens A1-pupillen  35.57 m  Zeb van Elk  Den Haag  24-06-2017
Jongens A2-pupillen  30.58 m  Timo Koot  Den Haag  08-04-2017

 

Mannen Senioren

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 10.45 Eddy Monsels Mexico City (MEX) 13-10-1968
200 m 21.8 Siewert Haverhoek 4-8-1968
400 m 49.5 R. Kuypers Amsterdam 30-4-1987
800 m 1.50;41 Marinus Rosbergen Hechtel (B) 30-7-1988
1000 m 2.24;9 Marinus Rosbergen Lisse 30-8-1988
1500 m 3.45;50 Marinus Rosbergen Hengelo 14-8-1988
2000 m 5.23;9 Marinus Rosbergen Rotterdam 7-9-1988
3000 m 8.15;39 Cor Datema Leiden 10-6-2000
5000 m 14.30;21 Cor Datema Utrecht 12-8-2000
10.000 m 30.40.1 Kees Langelaan 5-7-1984
15.000 m 46.20.0 Kees Langelaan 19-12-1987
20.000 m 1.02.52 Kees Langelaan 12-3-1983
25.000 m 1.21.27 Hans van Kasteren 22-4-1967
30.000 m 1.40.23 Arco Timmermans 22-3-1989
1 uur hardlopen 18355,83 Tette Hofstra 15-10-1972
10 Engelse mijl 50.32.0 Kees Langelaan 1-11-1987
marathon 2.27.07 Hans van Kasteren 10-6-1967
halve marathon 1.07.18 Kees Langelaan 31-3-1984
110 m horden 15.20 Robert de Bruyn Zwolle 28-6-1985
200 m horden 25.4 Robert de Bruyn Hilversum 27-9-1984
400 m horden 54.8 Hubrecht Pieterse Dordrecht 17-6-1990
3000 m steeple chase 9.25;2 Rik Bisschop Den Haag 16-5-1985
verspringen 6.98 Jorg van Bleiswijk Vlaardingen 9-4-2000
hoogspringen 1.95 Rik Koster 22-6-1986
hinkstapspringen 13.63½ Tom van der Maat 00/00/49
polsstokhoog-springen 4.40 Philip Holweg 21-5-1995
kogelstoten 17.09 Piet van der Kruk Kopenhagen 24-6-1967
discuswerpen 62.10 Pieter van der Kruk 14-6-1997
speerwerpen 72.06 Marios Georgadakis Lisse 5-5-2001
kogelslingeren 45.15 Tom van der Maat 00/00/00
10-kamp 6295 Pim Baldé 28-6-1969
20-kamp 9684 Jasper van Meeuwen Delft 22-9-2002
4 x 100 m 43.44 Hubrecht Pieterse, Robert de Bruin,
Rik Koster, Peter van Lochem
2-7-1988
4 x 200 m 1.31.16 Arno Bracco Gartner, Rik Koster,
Robert de Bruijn, Jos Wiegman
19-9-1987
4 x 400 m 3.20.07 Peter van L:ochem, Hubrecht Pieterse,
Ruud Kuijpers, Marinus Rosbergen
19-9-1987
4 x 800 m 7.40.07 Marinus Rosbergen, Ruud Kuijpers,
Hubrecht Pieterse Arno Bracco Gartner
3-7-1988
4 x 1500 m 16.33.76 Henri Havinga, Rik Bisschop,
Cor Datema, Patrick Tas
22-9-2001
Zweedse estafette
(400-300-200-100)
2.03.0 Jurgen van Berkum, Guido Bracco Gartner,
Robert de Bruijn, Arno Bracco Gartner
10-4-1993
Olympische estafette
(800-400-200-200)
3.40.8 Jaap Vijfwinkel, Pim Baldé,
Jaap Kool, Hans van Kasteren
29-6-1966
10 x 100 m 1.52.7 Robert-Jan Langenberg, Ron Meijer,
Gert van der Vlist, Robert de Bruijn,
Roy Wolfs, Arno Bracco Gartner,
Aad Overdevest, Lars Janssen,
Maarten Beljon, Maarten Mooijman
10-9-1993
100 km estafette 4.57.08 Tanno Verburg, Kees Langelaan,
Aat Aarts, Rien Waaijer
Barendrecht 15-09-1984

terug naar overzicht

Jongens Junioren A

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 11.0 Robert Jan Langenberg 14-6-1992
200 m 22.79 Eddy van Oort Utrecht 1-6-2002
400 m 49.93 Peter van Lochem Vught 28-6-1987
800 m 1.51.16 Ronald Droppert Arnhem 13-6-2007
1500 m 3.55.7 Marinus Rosbergen 3-7-1985
3000 m 8.52.0 Marinus Rosbergen 17-6-1985
5000 m 15.18.7 Jorrit Pels Uden 3-6-2006
15.000 m 52.49.6 Henri v.d. Helm 19-9-1981
110 m horden 14.63 Mike Olsthoorn Sittard 27-6-2004
200 m horden 26.0 Lars Janssen Hilversum 19-9-1992
400 m horden 55.05 Hubrecht Pieterse 27-5-1985
1500 m steeple 4.40.8 Jaap Vijfwinkel 5-9-1967
2000 m steeple 6.50.3 Robert Thoen 23-4-1986
verspringen 6.77 Jorg van Bleiswijk Vlaardingen 11-4-1999
hinkstapspringen 13.49 Peter Robbe 16-5-1984
hoogspringen 2.12 Maurice Meewisse 4-8-1997
polsstokhoog-springen 4.20 Hubrecht Pieterse 13-5-1984
kogelstoten 16.29 Pieter van der Kruk Utrecht 22-9-1991
discuswerpen 52.08 Pieter van der Kruk Den Haag 23-6-1991
speerwerpen 58.42 Pieter van der Kruk Den Haag 23-6-1991
kogelslingeren 44.34 Marcel Henneveld Den Haag 11-5-1968
10-kamp 6249 pnt Hubrecht Pieterse 24-6-1985
4 x 100 meter 44.53 Ricardo Amstelveen
Hubrecht Pieterse
Rik Koster
Jeroen Walta
Rotterdam 8-9-1985
4 x 400 meter 3.28.84 Jeroen Walta
Peter van Lochem
Ruud Kuypers
Marinus Rosbergen
Vught 22-9-1985
4 x 800 meter 8.01.5 Ruud Kuypers
Peter van Lochem
Hubrecht Pieterse
Marinus Rosbergen
Vught 21-9-1985
zweedse estafette 2.05.54 Ronald Droppert
Rob Post
Leon Declemy
Matthijs van Oosten
Amstelveen 17-9-2006

terug naar overzicht

Jongens Junioren B

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m
100 m 11.35 Robert-Jan Langenberg 11-7-1991
200 m 23.10 Tim Geers Gouda 1-6-2000
400 m 50.77 Arno Bracco Gartner Hoorn 14-6-1987
800 m 1.57.6 Arno Bracco Gartner Rotterdam 10-5-1987
1500 m 4.09.5 Patrick Tas 14-6-1998
3000 m 9.20.17 Mike Teekens 27-6-2003
5000 m 18.18.2 Asaf Gafni 12-8-1992
110 m horden 15.19 Mike Olsthoorn 9-6-2003
400 m horden 56.56 Ronald Droppert Delft 15-6-2005
1500 m steeple 4.44.8 Arno de Vette 24-6-1978
2000 m steeple 6.28.63 Mike Teekens Sittard 27-6-2004
verspringen 6.67 Jos Lemmens 17-5-1978
hinkstapspringen 13.15 Jeroen Walta 7-7-1984
hoogspringen 1.90 Maurice Meeuwisse 21-5-1995
polstokhoog-springen 3.71 Bouwe Pieterse Delft 1-10-1993
kogelstoten 15.59 Pieter van der Kruk Delft 7-10-1989
discuswerpen 53.28 Pieter van der Kruk Wychen 9-9-1989
speerwerpen 56.86 Dennis Janssen Den Haag 20-8-1989
kogelslingeren 36.74 Marijn van den Born Bergen op Zoom 24-8-2013
9-kamp 5475 Vincent de Bruin 26-5-1985
4x100 meter 44.3 Robert-Jan Langenberg
Ron Meyer
Gert vd Vliet
Roy Wolfs
Alphen ad Rijn 8-9-1991
4x200 meter 1.37.16 Jeroen Walter
Ronald Droppert
Jimmy Verhoeven
Rob Post
Amstelveen 19-9-2004
4 x 400 meter 3.39.99 Maarten Beljon
Roy Wolfs
Misha Werner
Ron Meyer
Purmerend 13-9-1992
3 x 800 meter 6.29.3 Guido Bracco Gartner
Robert Thoen
Peter van Lochem
13-9-1985
zweedse estafette 2.05.07 Ronald Droppert
Rob Post
Jeroen Walter
Jimmy Verhoeven
Amstelveen 19-9-2004

terug naar overzicht

Jongens Junioren C

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 11.6 C v.d. Weide
Lucas van Yperen
???
Delft
05/05/86
16/04/06
800 m 2.02.91 Mike Teekens Amsterdam 24-8-2003
1000 m 2.43.7 Arno Bracco Gartner 15-9-1985
1500 m 4.17.39 Lion van Egmond Utrecht 29-8-2008
100 m horden 14.2 Gert v.d. Vlist 30-6-1990
300 m horden 41.61 Ronald Droppert Amsterdam 24-8-2003
1500 m steeple 4.52.1 Arno Bracco Gartner 11-5-1985
verspringen 6.17 Jos Lemmens 5-9-1976
hoogspringen 1.79 Tim Geers Delft 4-10-1998
hinkstapspringen 12.34 Thomas v.d. Berg Malta 24-7-2002
polsstokspringen 3.50 Bouwe Pieterse 8-9-1991
kogelstoten 16.29 Pieter van der Kruk 1987
discuswerpen 54.32 Pieter van der Kruk Arnhem 13-8-1987
speerwerpen 47.68 Pieter van der Kruk 1987
kogelslingeren 32.26 Marijn van den Born Amsterdam 25-8-2012
8-kamp 5560 Ronald Droppert Gorinchem 27-28/09/03
4x100 meter 46.5 Gert v.d. Vlist
Ron Meyer
Ivan Jurczik
Roy Wolfs
30-6-1990
zweedse estafette 2.10.54 Mike Teekens
Ronald Droppert
Matthijs van Oosten
Nick Kuizenga
Amstelveen 21-9-2003

terug naar overzicht

Jongens Junioren D

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
80 m 9.9 Roy Wolfs Leiden 10-9-1988
80 m horden 12.7 Supardi Keuvelaar Amsterdam 19-9-1993
1000 m 2.55.92 Gijs de Haan Nijmegen 18-5-2016
1000 m steeple 3.12, 19 Gijs de Haan Vlaardingen 19-06-2016
Verspringen 5.32 Manfred van der Graaf Den Haag 2-6-1984
Hoogspringen 1.62 Robert Berkhout Amsterdam 8-9-1996
Kogelstoten 13.65 Shaquille Emanuelson Amsterdam 8-9-2013
Discuswerpen 38.17 Shaquille Emanuelson Rotterdam 30-8-2013
Speerwerpen 42.61 Stan van der Salm Amsterdam 23-8-2015
Balwerpen 52.50 Pieter van der Kruk ? 24-8-1985
7-kamp 4249 pnt Roy Wolfs Delft 2-10-1988
4 x 80 meter 41.5 Bart Overgaag
Supardi Keuvelaar
Diederik Spee
Jorg van Bleiswijk
Delft 24-4-1993
zweedse estafette 2.49.78 Jorrit van den Born
Tim van der Zwan
Wander vd Wal
Bas Kroon
Amstelveen 30-9-2007

terug naar overzicht

Jongens Pupillen A

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
60m 8.4 Jorg van Bleiswijk ? 1-9-1990
60m horden 10.95 Stephan van den Bosch Soest 5-6-2016
1000m 3.11.58 Gijs de Haan Soest 22-6-2014
Verspringen 4.88 Laurens Koeman Den Haag 5-7-2008
Hoogspringen 1.45 Martijn Kirsten
Bram Schlangen

Zoetermeer
20-09-1989
30-05-2009
Kogelstoten 11.48 Marijn van den Born Rotterdam 4-10-2008
Balwerpen 41.39 Marijn van den Born Zoetermeer 20-9-2008
4x60m 34.3 Bart Overgaag
Supardi Keuvelaar
Matthijs Zwaart
Jorg van Bleiswijk
Zoetermeer 31-8-1991

terug naar overzicht

Jongens Pupillen B

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
40m 6.3 sec. Laurens Koeman Delft 16-4-2006
1000m 3.22.2 min. Bram Schlangen Spijkenisse 20-5-2007
Verspringen 4.24 m. Laurens Koeman Delft 11-6-2006
Hoogspringen 1.25 m. Marijn van den Born Delft 16-9-2006
Kogelstoten 8.35 m. Marijn van den Born Delft 1-10-2006
Balwerpen 40.50 m. Richard Veldhuis Delft 4-10-1986
4x40 m 24.8 sec. Bart Overgaag
Patrick v.d. Helm
Supardi Keuvelaar
Jorg van Bleiswijk
? 24-9-1989

terug naar overzicht

Masters Mannen

Beste prestaties sinds 1-1-1999

Categorie  Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
M35 100 m 12.8 Minne de Vries Schoonhoven 03-07-99
M35 400 m 59.4 Minne de Vries Schoonhoven 06-07-02
M35 800 m 2.19.4 Minne de Vries Delft 01-04-02
M35 1500 m 4:02:40 Henri Havinga Naaldwijk 08-06-02
M35 1 EM 4.27.21 Henri Havinga Delft 30-09-01
M35 3000 m 8.49.0 Henri Havinga Naaldwijk 06-09-01
M35 5000 m 15.19.9 Henri Havinga Leiden 19-07-00
M35 10000 m 32.14 Henri Havinga Den Haag 17-02-02
M35 110 m horden 18.4 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-99
M35 3000 m steeple 10.40.5 Henri Havinga Delft 12-05-02
M35 verspringen 5.55 Minne de Vries Schoonhoven 03-07-99
M35 hoogspringen 1.58 Minne de Vries Schoonhoven 06-07-02
M35 polsstokhoog-springen 2.90 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-99
M35 kogelstoten 8.87 Minne de Vries Schoonhoven 03-07-99
M35 discuswerpen 28.52 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-99
M35 speerwerpen 39.25 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-99
M35 10-kamp 4629 pnt Minne de Vries Schoonhoven 3/4-07-09
M35 5 km (weg) 15.45 Henri Havinga Schipluiden 11-07-00
M35 10 km (weg) 32.14 Henri Havinga Den Haag 17-02-02
M40 100 m 13.13 Laurens van Vliet Delft 13-09-14
M40 200 m 29.73 Minne de Vries Delft 20-09-04
M40 400 m 61.1 Minne de Vries Schoonhoven 01-07-06
M40 800 m 2.00.9 Henri Havinga Utrecht 20-06-03
M40 1500 m 4:06.73 Henri Havinga Vught 31-05-03
M40 1 EM 4.28.2 Henri Havinga Rotterdam 15-06-03
M40 2000 m 5.50.49 Henri Havinga Amsterdam 27-06-03
M40 3000 m 8.58.0 Henri Havinga Naaldwijk 05-09-02
M40 5000 m 15.28.0 Henri Havinga Naaldwijk 25-09-03
M40 5 km (weg) 16.29 Henri Havinga Chaam 01-07-06
M40 10 km (weg) 33.02 Henri Havinga Roelofarendsveen 12-10-02
M40 15 km (weg) 51.18 Wim Voermans Tilburg 17-02-02
M40 10 EM (weg) 55.11 Wim Voermans Tilburg 03-06-01
M40 ½ Marathon 1:12.42 Wim Voermans Den Haag 23-02-02
M40 Marathon 2:35.34 Wim Voermans Rotterdam 21-04-02
M40 110 m horden 20.1 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-04
M40 200 m horden 32.51 Minne de Vries Delft 20-09-04
M40 400 m horden 1.15.28 Minne de Vries Delft 19-09-04
M40 3000 m steeple 13.39.69 Minne de Vries Delft 20-09-04
M40 verspringen 5.22 Minne de Vries Delft 01-10-06
M40 hoogspringen 1.55 Minne de Vries Delft 02-10-05
M40 hinkstapspringen 9.62 Minne de Vries Delft 19-09-04
M40 polsstokhoog-springen 2.60 m Minne de Vries Schoonhoven 04-07-04
M40 kogelstoten 8.88 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-04
M40 discuswerpen 27.81 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-04
M40 speerwerpen 36.45 Minne de Vries Delft 28-03-05
M40 kogelslingeren 14.39 Minne de Vries Delft 20-09-04
M40 10-kamp 4538 pnt Minne de Vries Schoonhoven 3/4-07-04
M40 20-kamp 7548 pnt Minne de Vries Delft 19/20-09-04
M40 800 m (indoor) 2:03.31 Henri Havinga Gent 15-02-03
M40 1000 m (indoor) 2.37.59 Henri Havinga Gent 28-12-02
M40 1500 m (indoor) 4:09.43 Henri Havinga Gent 20-12-03
M40 1 EM (indoor) 4.31.74 Henri Havinga Gent 23-01-05
M40 3000 m (indoor) 9:09.66 Henri Havinga Gent 18-02-06
M45 100 m 13.35 Laurens van Vliet Delft 10-09-15
M45 200 m 25.18 Fulvio Scarano Naaldwijk 09-06-2017
M45 400 m 55.33 Fulvio Scarano Papendrecht 27-08-2016
M45 400 m (indoor) 55.69 Fulvio Scarano Apeldoorn 13-02-2016
M45 800 m 2.13.89 Fulvio Scarano Naaldwijk 21-04-2016
M45 1000 m 2.45.74 Henri Havinga Rotterdam 06-06-08
M45 1500 m 4.21.72 Henri Havinga Utrecht 30-05-08
M45 3000 m 9.29.2 Henri Havinga Naaldwijk 20-09-07
M45 3000 m (indoor) 9.17.59 Henri Havinga Gent 16-02-07
M45 5000 m 16.17.7 Henri Havinga Naaldwijk 17-04-08
M45 10000 m 34.10 Henri Havinga Gouda 01-05-08
M45 10 km (weg) 33.29 Henri Havinga Barendrecht 24-03-08
M45 15 km (weg) 57.13 Wim Voermans Vlaardingen 26-09-11
M45 10 EM 59.16 Henri Havinga 's Gravenzande 19-09-09
M45 ½ Marathon 1.19.56 Wim Voermans Den Haag 13-03-11
M45 Marathon 2.52.33 Wim Voermans Rotterdam 10-04-11
M45 110 m horden 21.41 Minne de Vries Delft 13-09-09
M45 200 m horden 33.17 Minne de Vries Delft 12-09-09
M45 400 m horden 1.17.27 Minne de Vries Delft 13-09-09
M45 3000 m steeple 13.54.82 Minne de Vries Delft 12-09-09
M45 verspringen 4.95 Minne de Vries Delft 12-10-08
M45 hoogspringen 1.50 Minne de Vries Delft 03-10-10
M45 hinkstapspringen 9.30 Minne de Vries Delft 13-09-09
M45 polsstokhoog-springen 2.60 Minne de Vries Schoonhoven 13-09-09
M45 kogelstoten 8.47 Laurens van Vliet Delft 10-09-15
M45 discuswerpen 25.36 Minne de Vries Delft 13-09-09
M45 speerwerpen 35.78 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-10
M45 kogelslingeren 13.37 Minne de Vries Delft 12-09-09
M45 5-kamp 2639 pnt Minne de Vries Schoonhoven 04-07-10
M45 10-kamp 4489 pnt Minne de Vries Schoonhoven 2/3-7-2011
M45 20-kamp 8266 pnt Minne de Vries Delft 12/13-09-2009
M50 100 m 14.23 Minne de Vries Delft 14-09-13
M50 200 m 29.47 Minne de Vries Schoonhoven 06-07-14
M50 400 m 64.82 Minne de Vries Delft 13-09-14
M50 800 m 2.17.16 Henri Havinga Zundert 14-04-13
M50 1000 m 3:02.00 Henri Havinga Delft 02-06-15
M50 1500 m 4.41.12 Henri Havinga Amersfoort 11-06-16
M50 3000 m 9.58.77 Henri Havinga Delft 06-09-13
M50 5000 m 17.50.24 Henri Havinga Naaldwijk 19-09-13
M50 10.000 m (baan) 37.53.10 Henri Havinga Gouda 09-06-17
M50 10 km (weg) 35.40 Leo van Leeuwen Delft (Golden Ten) 29-05-2003
M50 ½ Marathon 1.21.56 Wim Voermans Den Haag 06-03-16
M50 10 Engelse Mijl 1.00.42 Leo van Leeuwen 's Gravenzande 23-09-06
M50 Marathon 2.51.40 Leo van Leeuwen Eindhoven 12-10-03
M50 110 meter horden 21.22 Minne de Vries Delft 14-09-14
M50 200 meter horden 34.35 Minne de Vries Delft 14-09-14
M50 400 meter horden 1.19.04 Minne de Vries Delft 15-09-13
M50 3000steeple 14.08.14 Minne de Vries Delft 14-09-13
M50 verspringen 4.59 Minne de Vries Delft 14-09-13
M50 hoogspringen 1.42 Minne de Vries Delft 13-09-14
M50 hinkstapspringen 8.38 Minne de Vries Delft 15-09-13
M50 polsstokhoog-springen 2.50 Minne de Vries Schoonhoven 20-09-15
M50 kogelstoten 10.75 Peter Hesseling Alphen aan den Rijn 25-06-17
M50 discuswerpen 35.02 Peter Hesseling  Naaldwijk 21-04-17
M50 speerwerpen 33.30 Minne de Vries Delft 21-04-14
M50 kogelslingeren 26.47 Peter Hesseling Alphen aan den Rijn 25-06-17
M50 5-kamp 2553 pnt Minne de Vries Schoonhoven 06-07-14
M50 10-kamp 4700 pnt Minne de Vries Delft 13/14-09-2014
M50 20-kamp 8506 pnt Minne de Vries Delft 14/15-09-2014
M50 800 m (indoor) 2.15.35 Henri Havinga Apeldoorn 15-02-15
M50 1500 m (indoor) 4.35.88 Henri Havinga Apeldoorn 09-02-13
M50 1 EM (indoor) 4.57.12 Henri Havinga Gent 26-12-13
M50 3000 m (indoor) 9.53.20 Henri Havinga Apeldoorn 14-02-16
M55 3000 m (indoor) 10.23.00 Wim Voermans Apeldoorn 03-02-17
M60 3000 m 11.52.40 Leo van Leeuwen Naaldwijk 11-05-15
M60 5000 m 19.57.79 Leo van Leeuwen Naaldwijk 10-09-15
M60 10 km (weg) 42.41 Leo van Leeuwen Delft 05-05-16
M60  10 Engelse Mijl 1.13.47 Leo van Leeuwen 's Gravenzande 24-09-16

terug naar overzicht

Vrouwen Senioren

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 12.2 Astrid Dijkhuizen 6-5-1983
200 m 25.3 Riet van der Enden 16-6-1974
400 m 55.83 Riet van der Enden 17-8-1974
800 m 2.05.2 Riet van der Enden 16-7-1975
1000 m 2.53.9 Riet van der Enden 30-4-1982
1500 m 4.25.4 Riet van der Enden 10-8-1976
3000 m 10.03.2 Riet van der Enden 14-9-1975
5000 m 18.46.64 Anita van Stralen 11-7-1990
15.000 m 1.07.03 M. van Diepenbrugge 24-3-1984
halve marathon 1.28.58 N. van Marrewijk
marathon 3.07.00 N. van Marrewijk ?-?-1987
100 mh 14.76 Klazien Immers 25-5-1987
400 mh 1.07.54 Indah van Marrewijk (MA) 22-5-2009
verspringen 5.82 Wilma Zwart 9-7-2005
hinkstapspringen 10.58 Carian van der Sman 16-6-1995
hoogspringen 1.72 Sylvia Meeuwisse 21-7-1995
polsstokhoog-springen 3.02 Jasmijn Wierema 1-7-2006
kogelstoten 12.52 Gretha van der Kruk 30-8-1969
kogelslingeren 31.16 Denise Geers
speerwerpen 38.70 Mirjam van Dijk 25-8-1989
discuswerpen 43.35 Gretha van der Kruk 30-8-1969
7-kamp 4200 pnt Astrid Dijkhuizen 25-6-1988
14-kamp 6896 pnt Wilma Zwart Delft 19-9-2004
4 x 100 m 49.8 Ria van der Enden, Lenie Huisman,
Astrid Dijkhuizen, Riet van der Enden
5-9-1979
4 x 200 m 1.47.4 Astrid Dijkhuizen, Lenie Huisman,
Ria van der Enden, Riet van der Enden
6-9-1979
4 x 400 m 4.00.78 Ria van der Enden, Lenie Huisman,
Astrid Dijkhuizen, Riet van der Enden
5-9-1979
4 x 800 m 10.19.3 A. Zwaard, R. van Houten,
B. Geers, Riet van der Enden
23-4-1972
Zweedse estafette
(400-300-200-100)
2.27.54 Indah van Marrewijk, Anouk Kruiswijk,
Maaike Hoebeke, Saskia Zwaard
6-8-2008
10 x 100 m 2.23.5

M. van Dalen, Wil van Wijk, Jacqueline Zuidweg,
Marijke Hoogland, Riet Oudshoorn, Trix van Zijl,
T. Eijgermans, Corrie Stig, Maria Henneveld,
Anneke Stalman

terug naar overzicht

Meisjes Junioren A

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 12.69 Saskia Zwaard Nieuwegein 27-6-2010
200 m 26.16 Saskia Zwaard Nieuwegein 27-6-2010
400 m 57.61 Jasmijn van Toledo 15-6-1997
800 m 2.17.90 Anne Luijten (MB) Leiden 12-6-2010
1500 m 5.14.6 Willy Rosbergen 29-5-1987
3000 m 10.22.9  Carlien Harms 12-7-1984
100 m horden (84 cm) 15.16 Dorenda Zwaard Tilburg 05-6-2017
200 m horden 29.96 Saskia Zwaard 29-5-2010
400 m horden 63.66 Nadia Walraven 21-6-1996
verspringen 5.87 Wendy Schaareman Heer hugowaard 30-4-1989
hinkstapspringen 12.90 Yvonne de Vreede 31-5-1998
hoogspringen 1.70 Wendy Schaareman Heer hugowaard 11-6-1989
polsstokhoog-springen 3.02 Jasmijn Wierema Bergen op Zoom 2-7-2006
kogelstoten 11.69 Mirjam van Dijk 22-4-1987
discuswerpen 37.72 Mirjam van Dijk 20-4-1987
speerwerpen 38.70 Mirjam van Dijk 25-6-1988
kogelslingeren ? Denise Geers dd/mm/jj
7-kamp 4502 pnt Wendy Schaareman Zwolle 4-5-1989
4 x 100 meter 50.1 Katy Stolk
Ilonka Prins
Femke van Velzen
Ilse van Velzen
Delft 19-5-1996
zweedse estafette 2.27.54 Indah van Marrewijk
Anouk Kruiswijk
Maaike Eken
Saskia Zwaard
Papendrecht 8-6-2008

terug naar overzicht

Meisjes Junioren B

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 12.25 Joan van den Akker Vught 4-6-2000
100 m horden (76 cm) 14.56 Dorenda Zwaard  Marsa (Malta) 13-7-2015
200 m 25.34 Joan van den Akker Vught 4-6-2000
400 m 59.28 Renata Haring Den Haag 9-5-1991
400 m horden 1.08,43 Larissa Smit Drunen 1-5-2016
800 m 2.16.75 Carlien Harms 30-6-1984
1500 m 4.42.27 Anne Luijten Utrecht 18-6-2010
3000 m 10.14.05 Anne Luijten Utrecht 10-7-2010
verspringen 5.75 Wendy Schaarema Zwolle 12-6-1988
hinkstapspringen 11.45 Saskia Zwaard
Indah van Marrewijk
Nyiregyhaza
(Hongarije)
23-7-2007
hoogspringen 1.75 Wendy Schaareman Rotterdam 19-6-1988
polsstokhoog-springen 2.80 Jasmijn Wierema Delft 16-6-2004
kogelstoten 13.42 Inge Zonneveld Lisse 29-5-2009
discuswerpen 34.95 Inge Zonneveld Leiden 23-4-2009
speerwerpen 36.08 Mirjam van Dijk 26-6-1985
7-kamp 4711 Wendy Schaarema Krommenie 26-7-1988
4x100 m 51.0 Carian vd Sman
Janine vd Hilst
Renata Haring
Afke Kerkstra
8-9-1991

terug naar overzicht

Meisjes Junioren C

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
80 m 10.18 Joan van den Akker Barendrecht 30-5-1998
150 m 19.05 Joan van den Akker Weert 22-5-1999
600 m Joan van den Akker dd/mm/jj
1000 m 2:59.67 Anne Luijten Utrecht 10-7-2009
80 m horden 12.15 Joan van den Akker 18-9-1999
300 m horden Joan van den Akker dd/mm/jj
verspringen 5.36 Joan van den Akker 19-9-1999
hinkstapspringen 9.83 Miranda Docter Hongarije 20-4-2000
hoogspringen 1.60 E. van Druten
Marit Bakker
??
Den Haag
1975
21-05-05
polsstokhoog-springen 2.20 Sharon Schouten
Marit Bakker
Zoetermeer
Den Haag
???
05/06/2004
kogelstoten 12.41 Inge Zonneveld Delft 5-7-2008
discuswerpen 31.80 Inge Zonneveld Utrecht 7-6-2008
speerwerpen 33.72 Anouk Kruiswijk Barendrecht 26-5-2007
speerwerpen (500gr) 33.88 Lisa Goossen Dongen 1-4-2012
7-kamp 4150 Joan van den Akker 23-5-1999
4x80 m 41.05 Miranda Docter
Rianne Suiker
Dayenne Calter
Joan van den Akker
Barendrecht 19-6-1999
Zweedse estafette 2.33.25 Isis van Wijk
Anouk Kruiswijk
Eva van den Born
Jamely Matthew
Amstelveen 30-9-2007

terug naar overzicht

Meisjes Junioren D

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
60 m 8.0 Joan van den Akker dd/mm/jj
600 m 1.38.54 Joan van den Akker 21-9-1997
1000 m 3.07.03 Femke Rosbergen Amsterdam 23-08-2015
60 m horden 9.6 Joan van den Akker 7-6-1997
300 m horden 53.3 Nadia Walraven Rotterdam 13-4-1991
verspringen 5.07 Joan van den Akker dd/mm/jj
hoogspringen 1.60 Kim van Leest Naaldwijk 20-6-2015
kogelstoten 14.29 Lisa Goossen Leiden 25-6-2011
Speerwerpen 36.18 Lisa Goossen Leiden 25-6-2011
discuswerpen 31.67 Lisa Goossen Rotterdam 19-8-2011
6-kamp 3124 pnt Nadia Walraven Den Haag 24-6-1990
4 x 60 m 32.2 Joan van den Akker
Miranda Docter
Dayenne Calter
Rianne Suiker
dd/mm/jj

terug naar overzicht

Meisjes Pupillen A

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
60 m 8.4 Joan van den Akker ? 8-7-1995
1000 m 3.23.8 Frederiek Jansen Delft 16-9-2006
Verspringen 4.29 Frederiek Jansen Delft 16-9-2006
Hoogspringen 1.40 Kim van Leest Den Haag 15-6-2013
Kogelstoten 11.68 Lisa Goossen Delft 4-10-2009
Balwerpen 46.55 Lisa Goossen Beverwijk 25-4-2009
4x60 m 34.9 Maaike Hoebeke
Rianne Suiker
Dayenne Calter
Joan van den Akker
? 8-7-1995

terug naar overzicht

Meisjes Pupillen B

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
40 m 6.3 Joan van den Akker Delft 18-9-1993
1000 m 3.30.9 Desiree de Jager ? 20-9-1980
Verspringen 4.06 Joan van den Akker Delft 2-10-1993
Hoogspringen 1.17 Christa Nelck Voorburg 25-8-2012
Kogelstoten 8.67 Lisa Goossen Enschede 29-9-2007
Balwerpen 43.37 Lisa Goossen Eindhoven 9-6-2007
4x40 m 25.54 Kim van Leest
Xemm Worminkhuijzen
Saana Taal
Luca van Loon
Amstelveen 24-9-2011

terug naar overzicht

Masters vrouwen

Beste prestaties sinds 1-1-2000

Categorie  Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
V40 100 m 14.71 Linda van Berkel Kerkrade 22-6-2014
V40 200 m 32.95 Linda van Berkel Delft 14-9-2013
V40 400 m 1.19.55 Linda van Berkel Delft 15-9-2013
V40 800 m 2.56.2 Hilde Keuning Delft 21-4-2014
V40 1500 m 6.10.79 Hilde Keuning Kerkrade 22-6-2014
V40 3000 m
V40 100 m horden 18.43 Linda van Berkel Delft 14-9-2013
V40 200 m horden 37.74 Linda van Berkel Delft 15-9-2013
V40 400 m horden 1.31.43 Linda van Berkel Delft 14-9-2013
V40 kogel 7.02 m Judith de Ronde Kerkrade 22-6-2014
V40 discus 21.79 m Melanie van der Lecq Oud Beijerland 21-6-2015
V40 speer 20.38 Linda van Berkel Delft 1-4-2013
V40 kogelslingeren 15.68 m Melanie van der Lecq Hilversum 5-6-2016
V40 hoogspringen 1.48 (indoor) Linda van Berkel Apeldoorn 10-2-2013
V40 verspringen 4.12 Linda van Berkel Delft 15-9-2013
V40 hinkstapspringen 9.20 m (indoor) Linda van Berkel Zoetermeer 18-1-2014
V40 4x100 m 63.69 Hilde Keuning,
Jacqueline Leemkuil,
Linda van Berkel,
Judith de Ronde
Amstelveen 28-9-2013
V40 Zweedse estafette
(400-300-200-100 m)
3.02.41 Hilde Keuning,
Linda van Berkel,
Jacqueline Leemkuil,
Judith de Ronde
Hilversum 5-6-2016
V45 100 m 14.49 Linda van Berkel Zoetermeer 28-5-2017
V45 200 m 30.05 Hilde Keuning Drunen 22-6-2017
V45 200 m (indoor) 30.60 Linda van Berkel Ancona (Italië) 31-3-2016
V45 400 m 1.04.96 Hilde Keuning Gouda 10-6-2017
V45 400 m (indoor) 1.18.70 Ilonka Hesseling Apeldoorn 3-2-2017
V45 800 m 2.27.96 Hilde Keuning Gouda 11-6-2017
V45 800 m (indoor) 2.39.06 Hilde Keuning Apeldoorn 4-2-2017
V45 1000 m 3.18.86 Hilde Keuning Spijkenisse 22-4-2017
V45 1500 m 5.22.50 Hilde Keuning Den Helder 7-5-2017
V45 3000 m 11.16.44 Hilde Keuning Alphen aan den Rijn 25-06-2017
V45 80 m horden 14.55 Linda van Berkel Aarhus (Denemarken) 2-8-2017
V45 300 m horden 58.75 Linda van Berkel Hilversum 30-4-2016
V45 400 m horden 1.26.16 Linda van Berkel Vlaardingen 19-6-2016
V45 kogel 7.26 Linda van Berkel Aarhus (Denemarken) 27-7-2017
V45 discus 18.01 Judith de Ronde-Schot Alphen aan den Rijn 30-4-2017
V45 speer 21.26 Linda van Berkel Aarhus (Denemarken)  28-7-2017
V45 kogelslingeren 15.06 Judith de Ronde-Schot Alphen aan den Rijn 25-6-2017
V45 hoogspringen 1.52 Linda van Berkel Lyon, Frankrijk 12-8-2015
V45 verspringen 4.41 Linda van Berkel Spijkenisse 26-6-2016
V45 hinkstapspringen 9.40 Linda van Berkel Gouda 9-6-2017
V45 Zweedse estafette
(400-300-200-100 m)
2.55.25 Hilde Keuning,
Ilonka Hesseling,
Chantal van Litsenburg,
Ingrid Stuijt
Alphen aan den Rijn 25-6-2017
V50 1500 m 6.54.01 Sawitri Ratchasing Heerhugowaard 8-5-2016
V50 3000 m 15.07.79 Sawitri Ratchasing Hilversum 5-6-2016

terug naar overzicht


Ogenblik a.u.b. ...