Clubrecords

 

Mannen Senioren          Vrouwen SeniorenClubrecordtaartje en oorkonde

Jongens Junioren A       Meisjes Junioren A

Jongens Junioren B       Meisjes Junioren B

Jongens Junioren C       Meisjes Junioren C

Jongens Junioren D       Meisjes Junioren D

Jongens Pupillen A        Meisjes Pupillen A

Jongens Pupillen B        Meisjes Pupillen B

Masters Mannen            Masters Vrouwen

Staat je clubrecord hier niet bij, stuur dan een mail met je prestatie en zo mogelijk de url van de uitslagen naar webredactie@av40.nl

Beste prestaties minipupillen en C-pupillen vortex werpen sinds 2017

Sinds 2017 staat bij de pupillencompetitie en andere wedstrijden voor pupillen het vortexwerpen op het programma, de clubrecords voor B-pupillen en A-pupillen staan bij die categorieën verderop in dit overzicht.

Categorie Afstand  Naam  Plaats  Datum
Meisjes mini pupillen  16.64 m  Romy Yasar  Naaldwijk  03-06-2017
Meisjes C-pupillen  20.34 m  Romy Yasar  Naaldwijk  21-04-2018
Jongens mini-pupillen  17.28 m  Rune Stoel  Delft  1-10-2017
Jongens C-pupillen  24.08 m  Stein Heitkamp  Delft  13-05-2017

 

Mannen Senioren

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 10.45 Eddy Monsels Mexico City (MEX) 13-10-1968
200 m 21.8 Siewert Haverhoek 4-8-1968
400 m 49.5 R. Kuypers Amsterdam 30-4-1987
800 m 1.50;41 Marinus Rosbergen Hechtel (B) 30-7-1988
1000 m 2.24;9 Marinus Rosbergen Lisse 30-8-1988
1500 m 3.45;50 Marinus Rosbergen Hengelo 14-8-1988
2000 m 5.23;9 Marinus Rosbergen Rotterdam 7-9-1988
3000 m 8.15;39 Cor Datema Leiden 10-6-2000
5000 m 14.30;21 Cor Datema Utrecht 12-8-2000
10.000 m 30.40.1 Kees Langelaan 5-7-1984
15.000 m 46.20.0 Kees Langelaan 19-12-1987
20.000 m 1.02.52 Kees Langelaan 12-3-1983
25.000 m 1.21.27 Hans van Kasteren 22-4-1967
30.000 m 1.40.23 Arco Timmermans 22-3-1989
1 uur hardlopen 18355,83 Tette Hofstra 15-10-1972
10 Engelse mijl 50.32.0 Kees Langelaan 1-11-1987
marathon 2.27.07 Hans van Kasteren 10-6-1967
halve marathon 1.07.18 Kees Langelaan 31-3-1984
110 m horden 15.20 Robert de Bruyn Zwolle 28-6-1985
200 m horden 25.4 Robert de Bruyn Hilversum 27-9-1984
400 m horden 54.8 Hubrecht Pieterse Dordrecht 17-6-1990
3000 m steeple chase 9.25;2 Rik Bisschop Den Haag 16-5-1985
verspringen 6.98 Jorg van Bleiswijk Vlaardingen 9-4-2000
hoogspringen 1.95 Rik Koster 22-6-1986
hinkstapspringen 13.63½ Tom van der Maat 00/00/49
polsstokhoog-springen 4.40 Philip Holweg 21-5-1995
kogelstoten 17.09 Piet van der Kruk Kopenhagen 24-6-1967
discuswerpen 62.10 Pieter van der Kruk 14-6-1997
speerwerpen 72.06 Marios Georgadakis Lisse 5-5-2001
kogelslingeren 45.15 Tom van der Maat 00/00/00
10-kamp 6295 Pim Baldé 28-6-1969
20-kamp 9684 Jasper van Meeuwen Delft 22-9-2002
4 x 100 m 43.44 Hubrecht Pieterse, Robert de Bruin,
Rik Koster, Peter van Lochem
2-7-1988
4 x 200 m 1.31.16 Arno Bracco Gartner, Rik Koster,
Robert de Bruijn, Jos Wiegman
19-9-1987
4 x 400 m 3.20.07 Peter van L:ochem, Hubrecht Pieterse,
Ruud Kuijpers, Marinus Rosbergen
19-9-1987
4 x 800 m 7.40.07 Marinus Rosbergen, Ruud Kuijpers,
Hubrecht Pieterse Arno Bracco Gartner
3-7-1988
4 x 1500 m 16.33.76 Henri Havinga, Rik Bisschop,
Cor Datema, Patrick Tas
22-9-2001
Zweedse estafette
(400-300-200-100)
2.03.0 Jurgen van Berkum, Guido Bracco Gartner,
Robert de Bruijn, Arno Bracco Gartner
10-4-1993
Olympische estafette
(800-400-200-200)
3.40.8 Jaap Vijfwinkel, Pim Baldé,
Jaap Kool, Hans van Kasteren
29-6-1966
10 x 100 m 1.52.7 Robert-Jan Langenberg, Ron Meijer,
Gert van der Vlist, Robert de Bruijn,
Roy Wolfs, Arno Bracco Gartner,
Aad Overdevest, Lars Janssen,
Maarten Beljon, Maarten Mooijman
10-9-1993
100 km estafette 4.57.08 Tanno Verburg, Kees Langelaan,
Aat Aarts, Rien Waaijer
Barendrecht 15-09-1984

terug naar overzicht

Jongens Junioren A

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 11.0 Robert Jan Langenberg 14-6-1992
200 m 22.79 Eddy van Oort Utrecht 1-6-2002
400 m 49.93 Peter van Lochem Vught 28-6-1987
800 m 1.51.16 Ronald Droppert Arnhem 13-6-2007
1500 m 3.55.7 Marinus Rosbergen 3-7-1985
3000 m 8.52.0 Marinus Rosbergen 17-6-1985
5000 m 15.18.7 Jorrit Pels Uden 3-6-2006
15.000 m 52.49.6 Henri v.d. Helm 19-9-1981
110 m horden 14.63 Mike Olsthoorn Sittard 27-6-2004
200 m horden 26.0 Lars Janssen Hilversum 19-9-1992
400 m horden 55.05 Hubrecht Pieterse 27-5-1985
1500 m steeple 4.40.8 Jaap Vijfwinkel 5-9-1967
2000 m steeple 6.50.3 Robert Thoen 23-4-1986
verspringen 6.77 Jorg van Bleiswijk Vlaardingen 11-4-1999
hinkstapspringen 13.49 Peter Robbe 16-5-1984
hoogspringen 2.12 Maurice Meewisse 4-8-1997
polsstokhoog-springen 4.20 Hubrecht Pieterse 13-5-1984
kogelstoten 16.29 Pieter van der Kruk Utrecht 22-9-1991
discuswerpen 52.08 Pieter van der Kruk Den Haag 23-6-1991
speerwerpen 58.42 Pieter van der Kruk Den Haag 23-6-1991
kogelslingeren 44.34 Marcel Henneveld Den Haag 11-5-1968
10-kamp 6249 pnt Hubrecht Pieterse 24-6-1985
4 x 100 meter 44.53 Ricardo Amstelveen
Hubrecht Pieterse
Rik Koster
Jeroen Walta
Rotterdam 8-9-1985
4 x 400 meter 3.28.84 Jeroen Walta
Peter van Lochem
Ruud Kuypers
Marinus Rosbergen
Vught 22-9-1985
4 x 800 meter 8.01.5 Ruud Kuypers
Peter van Lochem
Hubrecht Pieterse
Marinus Rosbergen
Vught 21-9-1985
zweedse estafette 2.05.54 Ronald Droppert
Rob Post
Leon Declemy
Matthijs van Oosten
Amstelveen 17-9-2006

terug naar overzicht

Jongens Junioren B

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m
100 m 11.35 Robert-Jan Langenberg 11-7-1991
200 m 23.10 Tim Geers Gouda 1-6-2000
400 m 50.77 Arno Bracco Gartner Hoorn 14-6-1987
800 m 1.57.6 Arno Bracco Gartner Rotterdam 10-5-1987
1500 m 4.09.5 Patrick Tas 14-6-1998
3000 m 9.20.17 Mike Teekens 27-6-2003
5000 m 18.18.2 Asaf Gafni 12-8-1992
110 m horden 15.19 Mike Olsthoorn 9-6-2003
400 m horden 56.56 Ronald Droppert Delft 15-6-2005
1500 m steeple 4.44.8 Arno de Vette 24-6-1978
2000 m steeple 6.28.63 Mike Teekens Sittard 27-6-2004
verspringen 6.67 Jos Lemmens 17-5-1978
hinkstapspringen 13.15 Jeroen Walta 7-7-1984
hoogspringen 1.90 Maurice Meeuwisse 21-5-1995
polstokhoog-springen 3.71 Bouwe Pieterse Delft 1-10-1993
kogelstoten 15.59 Pieter van der Kruk Delft 7-10-1989
discuswerpen 53.28 Pieter van der Kruk Wychen 9-9-1989
speerwerpen 56.86 Dennis Janssen Den Haag 20-8-1989
kogelslingeren 36.74 Marijn van den Born Bergen op Zoom 24-8-2013
9-kamp 5475 Vincent de Bruin 26-5-1985
4x100 meter 44.3 Robert-Jan Langenberg
Ron Meyer
Gert vd Vliet
Roy Wolfs
Alphen ad Rijn 8-9-1991
4x200 meter 1.37.16 Jeroen Walter
Ronald Droppert
Jimmy Verhoeven
Rob Post
Amstelveen 19-9-2004
4 x 400 meter 3.39.99 Maarten Beljon
Roy Wolfs
Misha Werner
Ron Meyer
Purmerend 13-9-1992
3 x 800 meter 6.29.3 Guido Bracco Gartner
Robert Thoen
Peter van Lochem
13-9-1985
zweedse estafette 2.05.07 Ronald Droppert
Rob Post
Jeroen Walter
Jimmy Verhoeven
Amstelveen 19-9-2004

terug naar overzicht

Jongens Junioren C

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 11.6 C v.d. Weide
Lucas van Yperen
???
Delft
05/05/86
16/04/06
800 m 2.02.91 Mike Teekens Amsterdam 24-8-2003
1000 m 2.43.7 Arno Bracco Gartner 15-9-1985
1500 m 4.17.39 Lion van Egmond Utrecht 29-8-2008
3000 m 10.50.03 Jelmer Stuijt Delft 01-10-2017
100 m horden 14.2 Gert v.d. Vlist 30-6-1990
300 m horden 41.61 Ronald Droppert Amsterdam 24-8-2003
1500 m steeple 4.52.1 Arno Bracco Gartner 11-5-1985
verspringen 6.17 Jos Lemmens 5-9-1976
hoogspringen 1.79 Tim Geers Delft 4-10-1998
hinkstapspringen 12.34 Thomas v.d. Berg Malta 24-7-2002
polsstokspringen 3.50 Bouwe Pieterse 8-9-1991
kogelstoten 16.29 Pieter van der Kruk 1987
discuswerpen 54.32 Pieter van der Kruk Arnhem 13-8-1987
speerwerpen 47.68 Pieter van der Kruk 1987
kogelslingeren 32.26 Marijn van den Born Amsterdam 25-8-2012
8-kamp 5560 Ronald Droppert Gorinchem 27-28/09/03
4x100 meter 46.5 Gert v.d. Vlist
Ron Meyer
Ivan Jurczik
Roy Wolfs
30-6-1990
zweedse estafette 2.10.54 Mike Teekens
Ronald Droppert
Matthijs van Oosten
Nick Kuizenga
Amstelveen 21-9-2003

terug naar overzicht

Jongens Junioren D

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
80 m 9.9 Roy Wolfs Leiden 10-9-1988
80 m horden 12.7 Supardi Keuvelaar Amsterdam 19-9-1993
1000 m 2.55.92 Gijs de Haan Nijmegen 18-5-2016
1000 m steeple 3.12, 19 Gijs de Haan Vlaardingen 19-06-2016
Verspringen 5.32 Manfred van der Graaf Den Haag 2-6-1984
Hoogspringen 1.62 Robert Berkhout Amsterdam 8-9-1996
Kogelstoten 13.65 Shaquille Emanuelson Amsterdam 8-9-2013
Discuswerpen 38.17 Shaquille Emanuelson Rotterdam 30-8-2013
Speerwerpen 42.61 Stan van der Salm Amsterdam 23-8-2015
Balwerpen 52.50 Pieter van der Kruk ? 24-8-1985
7-kamp 4249 pnt Roy Wolfs Delft 2-10-1988
4 x 80 meter 41.5 Bart Overgaag
Supardi Keuvelaar
Diederik Spee
Jorg van Bleiswijk
Delft 24-4-1993
zweedse estafette 2.49.78 Jorrit van den Born
Tim van der Zwan
Wander vd Wal
Bas Kroon
Amstelveen 30-9-2007

terug naar overzicht

Jongens Pupillen A

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
60m 8.4 Jorg van Bleiswijk ? 1-9-1990
60m horden 10.95 Stephan van den Bosch Soest 5-6-2016
1000m 3.11.58 Gijs de Haan Soest 22-6-2014
Verspringen 4.88 Laurens Koeman Den Haag 5-7-2008
Hoogspringen 1.45 Martijn Kirsten
Bram Schlangen

Zoetermeer
20-09-1989
30-05-2009
Kogelstoten 11.48 Marijn van den Born Rotterdam 4-10-2008
Balwerpen 41.39 Marijn van den Born Zoetermeer 20-9-2008
Vortexwerpen 39.62 Milan van Holsteijn  Naaldwijk  21-4-2018
4x60m 34.3 Bart Overgaag
Supardi Keuvelaar
Matthijs Zwaart
Jorg van Bleiswijk
Zoetermeer 31-8-1991

terug naar overzicht

Jongens Pupillen B

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
40m 6.3 sec. Laurens Koeman Delft 16-4-2006
1000m 3.22.2 min. Bram Schlangen Spijkenisse 20-5-2007
Verspringen 4.24 m. Laurens Koeman Delft 11-6-2006
Hoogspringen 1.25 m. Marijn van den Born Delft 16-9-2006
Kogelstoten 8.35 m. Marijn van den Born Delft 1-10-2006
Balwerpen 40.50 m. Richard Veldhuis Delft 4-10-1986
Vortexwerpen 26.08 m. Amin Hamoumi  Naaldwijk 21-4-2018
4x40 m 24.8 sec. Bart Overgaag
Patrick v.d. Helm
Supardi Keuvelaar
Jorg van Bleiswijk
Lisse 24-9-1989

terug naar overzicht

Masters Mannen

Beste prestaties sinds 1-1-1999

Categorie  Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
M35 100 m 12.8 Minne de Vries Schoonhoven 03-07-99
M35 400 m 59.4 Minne de Vries Schoonhoven 06-07-02
M35 800 m 2.19.4 Minne de Vries Delft 01-04-02
M35 1500 m 4:02:40 Henri Havinga Naaldwijk 08-06-02
M35 1 EM 4.27.21 Henri Havinga Delft 30-09-01
M35 3000 m 8.49.0 Henri Havinga Naaldwijk 06-09-01
M35 5000 m 15.19.9 Henri Havinga Leiden 19-07-00
M35 10000 m 32.14 Henri Havinga Den Haag 17-02-02
M35 110 m horden 18.4 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-99
M35 3000 m steeple 10.40.5 Henri Havinga Delft 12-05-02
M35 verspringen 5.55 Minne de Vries Schoonhoven 03-07-99
M35 hoogspringen 1.58 Minne de Vries Schoonhoven 06-07-02
M35 polsstokhoog-springen 2.90 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-99
M35 kogelstoten 8.87 Minne de Vries Schoonhoven 03-07-99
M35 discuswerpen 28.52 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-99
M35 speerwerpen 39.25 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-99
M35 10-kamp 4629 pnt Minne de Vries Schoonhoven 3/4-07-09
M35 5 km (weg) 15.45 Henri Havinga Schipluiden 11-07-00
M35 10 km (weg) 32.14 Henri Havinga Den Haag 17-02-02
M40 100 m 13.13 Laurens van Vliet Delft 13-09-14
M40 200 m 29.73 Minne de Vries Delft 20-09-04
M40 400 m 61.1 Minne de Vries Schoonhoven 01-07-06
M40 800 m 2.00.9 Henri Havinga Utrecht 20-06-03
M40 1500 m 4:06.73 Henri Havinga Vught 31-05-03
M40 1 EM 4.28.2 Henri Havinga Rotterdam 15-06-03
M40 2000 m 5.50.49 Henri Havinga Amsterdam 27-06-03
M40 3000 m 8.58.0 Henri Havinga Naaldwijk 05-09-02
M40 5000 m 15.28.0 Henri Havinga Naaldwijk 25-09-03
M40 5 km (weg) 16.29 Henri Havinga Chaam 01-07-06
M40 10 km (weg) 32.49 Henri Havinga Rotterdam 09-10-04
M40 15 km (weg) 51.58  Henri Havinga Vlaardingen 05-10-02
M40 5 EM (weg) 27.00 Henri Havinga Pijnacker 12-04-04
M40 ½ Marathon 1:15.55 Henri Havinga Naaldwijk 17-04-04
M40 Marathon 2:55.04 Leo van Leeuwen Amsterdam 03-11-1996
M40 110 m horden 20.1 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-04
M40 200 m horden 32.51 Minne de Vries Delft 20-09-04
M40 400 m horden 1.15.28 Minne de Vries Delft 19-09-04
M40 3000 m steeple 13.39.69 Minne de Vries Delft 20-09-04
M40 verspringen 5.22 Minne de Vries Delft 01-10-06
M40 hoogspringen 1.55 Minne de Vries Delft 02-10-05
M40 hinkstapspringen 9.62 Minne de Vries Delft 19-09-04
M40 polsstokhoog-springen 2.60 m Minne de Vries Schoonhoven 04-07-04
M40 kogelstoten 8.88 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-04
M40 discuswerpen 27.81 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-04
M40 speerwerpen 36.45 Minne de Vries Delft 28-03-05
M40 kogelslingeren 14.39 Minne de Vries Delft 20-09-04
M40 10-kamp 4538 pnt Minne de Vries Schoonhoven 3/4-07-04
M40 20-kamp 7548 pnt Minne de Vries Delft 19/20-09-04
M40 800 m (indoor) 2:03.31 Henri Havinga Gent 15-02-03
M40 1000 m (indoor) 2.37.59 Henri Havinga Gent 28-12-02
M40 1500 m (indoor) 4:09.43 Henri Havinga Gent 20-12-03
M40 1 EM (indoor) 4.31.74 Henri Havinga Gent 23-01-05
M40 3000 m (indoor) 9:09.66 Henri Havinga Gent 18-02-06
M45 100 m 13.35 Laurens van Vliet Delft 10-09-15
M45 200 m 25.18 Fulvio Scarano Naaldwijk 09-06-2017
M45 400 m 55.33 Fulvio Scarano Papendrecht 27-08-2016
M45 400 m (indoor) 55.69 Fulvio Scarano Apeldoorn 13-02-2016
M45 800 m 2.13.89 Fulvio Scarano Naaldwijk 21-04-2016
M45 800 m (indoor) 2.11.95 Fulvio Scarano Apeldoorn 07-1-2018
M45 1000 m 2.45.74 Henri Havinga Rotterdam 06-06-08
M45 1500 m 4.21.72 Henri Havinga Utrecht 30-05-08
M45 3000 m 9.29.2 Henri Havinga Naaldwijk 20-09-07
M45 3000 m (indoor) 9.17.59 Henri Havinga Gent 16-02-07
M45 5000 m 16.17.7 Henri Havinga Naaldwijk 17-04-08
M45 10000 m 34.10 Henri Havinga Gouda 01-05-08
M45 10 km (weg) 33.29 Henri Havinga Barendrecht 24-03-08
M45 15 km (weg) 53.45 Henri Havinga  Vlaardingen 27-09-09
M45 10 EM 59.16 Henri Havinga 's Gravenzande 19-09-09
M45 ½ Marathon 1.19.56 Wim Voermans Den Haag 13-03-11
M45 Marathon 2.52.03 Leo van Leeuwen Etten-Leur  28-10-01
M45 110 m horden 21.41 Minne de Vries Delft 13-09-09
M45 200 m horden 33.17 Minne de Vries Delft 12-09-09
M45 400 m horden 1.17.27 Minne de Vries Delft 13-09-09
M45 3000 m steeple 13.54.82 Minne de Vries Delft 12-09-09
M45 verspringen 4.95 Minne de Vries Delft 12-10-08
M45 hoogspringen 1.50 Minne de Vries Delft 03-10-10
M45 hinkstapspringen 9.30 Minne de Vries Delft 13-09-09
M45 polsstokhoog-springen 2.60 Minne de Vries Schoonhoven 13-09-09
M45 kogelstoten 8.47 Laurens van Vliet Delft 10-09-15
M45 discuswerpen 25.36 Minne de Vries Delft 13-09-09
M45 speerwerpen 35.78 Minne de Vries Schoonhoven 04-07-10
M45 kogelslingeren 13.37 Minne de Vries Delft 12-09-09
M45 5-kamp 2639 pnt Minne de Vries Schoonhoven 04-07-10
M45 10-kamp 4489 pnt Minne de Vries Schoonhoven 2/3-7-2011
M45 20-kamp 8266 pnt Minne de Vries Delft 12/13-09-2009
M50 100 m 14.23 Minne de Vries Delft 14-09-13
M50 200 m 29.47 Minne de Vries Schoonhoven 06-07-14
M50 400 m 64.82 Minne de Vries Delft 13-09-14
M50 800 m 2.17.16 Henri Havinga Zundert 14-04-13
M50 1000 m 3:02.00 Henri Havinga Delft 02-06-15
M50 1500 m 4.41.12 Henri Havinga Amersfoort 11-06-16
M50 3000 m 9.58.77 Henri Havinga Delft 06-09-13
M50 5000 m 17.50.24 Henri Havinga Naaldwijk 19-09-13
M50 10.000 m (baan) 37.53.10 Henri Havinga Gouda 09-06-17
M50 10 km (weg) 35.40 Leo van Leeuwen Delft (Golden Ten) 29-05-2003
M50 ½ Marathon 1.21.56 Wim Voermans Den Haag 06-03-16
M50 10 Engelse Mijl 1.00.42 Leo van Leeuwen 's Gravenzande 23-09-06
M50 Marathon 2.51.40 Leo van Leeuwen Eindhoven 12-10-03
M50 110 meter horden 21.22 Minne de Vries Delft 14-09-14
M50 200 meter horden 34.35 Minne de Vries Delft 14-09-14
M50 400 meter horden 1.19.04 Minne de Vries Delft 15-09-13
M50 3000steeple 14.08.14 Minne de Vries Delft 14-09-13
M50 verspringen 4.59 Minne de Vries Delft 14-09-13
M50 hoogspringen 1.42 Minne de Vries Delft 13-09-14
M50 hinkstapspringen 8.38 Minne de Vries Delft 15-09-13
M50 polsstokhoog-springen 2.50 Minne de Vries Schoonhoven 20-09-15
M50 kogelstoten 10.75 Peter Hesseling Alphen aan den Rijn 25-06-17
M50 discuswerpen 35.02 Peter Hesseling  Naaldwijk 21-04-17
M50 speerwerpen 33.30 Minne de Vries Delft 21-04-14
M50 kogelslingeren 26.47 Peter Hesseling Alphen aan den Rijn 25-06-17
M50 5-kamp 2553 pnt Minne de Vries Schoonhoven 06-07-14
M50 10-kamp 4700 pnt Minne de Vries Delft 13/14-09-2014
M50 20-kamp 8506 pnt Minne de Vries Delft 14/15-09-2014
M50 800 m (indoor) 2.15.35 Henri Havinga Apeldoorn 15-02-15
M50 1500 m (indoor) 4.35.88 Henri Havinga Apeldoorn 09-02-13
M50 1 EM (indoor) 4.57.12 Henri Havinga Gent 26-12-13
M50 3000 m (indoor) 9.53.20 Henri Havinga Apeldoorn 14-02-16
M55 1500 m 4.52.68 Wim Voermans Gouda 09-06-17
M55 1500 m (indoor) 4.38.02 Henri Havinga Apeldoorn 04-02-18
M55 800 m (indoor) 2.18.61 Henri Havinga Apeldoorn 7-1-18
M55 1000 m (indoor) 3.00.22 Henri Havinga Gent (België) 30-12-17
M55 2000 m 6.48.95 Henri Havinga Barendrecht 09-09-17
M55 3000 m 10.14.44 Henri Havinga Rotterdam 24-08-17
M55 3000 m (indoor) 10.14.06 Henri Havinga Apeldoorn 02-02-18
M55 5000 m 18.04.93 Wim Voermans Gouda 09-06-17
M55 1 EM 5.13.55 Henri Havinga Lisse 27-08-17
M55 1 EM indoor 4.58.58 Henri Havinga Gent (België) 26-12-17
M55 10 km (weg) 36.21 Henri Havinga Den Haag 07-10-17
M55 15 km (weg) 56.57 Wim Voermans Nijmegen 19-11-17
M55 10 EM (weg) 1.00.36 Wim Voermans Amsterdam 17-09-17
M55 1/2 marathon 1. 21.38 Wim Voermans Zoetermeer 24-09-17
M55 marathon 2.56.53 Wim Voermans Amsterdam 15-10-17
M60 3000 m 11.52.40 Leo van Leeuwen Naaldwijk 11-05-15
M60 5000 m 19.57.79 Leo van Leeuwen Naaldwijk 10-09-15
M60 10 km (weg) 42.41 Leo van Leeuwen Delft 05-05-16
M60  10 Engelse Mijl 1.13.47 Leo van Leeuwen 's Gravenzande 24-09-16

terug naar overzicht

Vrouwen Senioren

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 12.2 Astrid Dijkhuizen 6-5-1983
60 m indoor 7.69 Astrid Dijkhuizen 16-2-1991
200 m 25.3 Riet van der Enden 16-6-1974
400 m 55.83 Riet van der Enden 17-8-1974
800 m 2.05.2 Riet van der Enden 16-7-1975
1000 m 2.53.9 Riet van der Enden 30-4-1982
1500 m 4.25.4 Riet van der Enden 10-8-1976
3000 m 10.03.2 Riet van der Enden 14-9-1975
5000 m 18.46.64 Anita van Stralen 11-7-1990
15.000 m 1.07.03 M. van Diepenbrugge 24-3-1984
halve marathon 1.28.58 N. van Marrewijk
marathon 3.07.00 N. van Marrewijk ?-?-1987
100 mh 14.76 Klazien Immers 25-5-1987
400 mh 1.07.54 Indah van Marrewijk (MA) 22-5-2009
verspringen 5.82 Wilma Zwart 9-7-2005
hinkstapspringen 10.58 Carian van der Sman 16-6-1995
hoogspringen 1.72 Sylvia Meeuwisse 21-7-1995
polsstokhoog-springen 3.02 Jasmijn Wierema 1-7-2006
kogelstoten 12.52 Gretha van der Kruk 30-8-1969
kogelslingeren 31.16 Denise Geers
speerwerpen 38.70 Mirjam van Dijk 25-8-1989
discuswerpen 43.35 Gretha van der Kruk 30-8-1969
7-kamp 4200 pnt Astrid Dijkhuizen 25-6-1988
14-kamp 6896 pnt Wilma Zwart Delft 19-9-2004
4 x 100 m 49.8 Ria van der Enden, Lenie Huisman,
Astrid Dijkhuizen, Riet van der Enden
5-9-1979
4 x 200 m 1.47.4 Astrid Dijkhuizen, Lenie Huisman,
Ria van der Enden, Riet van der Enden
6-9-1979
4 x 400 m 4.00.78 Ria van der Enden, Lenie Huisman,
Astrid Dijkhuizen, Riet van der Enden
5-9-1979
4 x 800 m 10.19.3 A. Zwaard, R. van Houten,
B. Geers, Riet van der Enden
23-4-1972
Zweedse estafette
(400-300-200-100)
2.27.54 Indah van Marrewijk, Anouk Kruiswijk,
Maaike Hoebeke, Saskia Zwaard
6-8-2008
10 x 100 m 2.23.5

M. van Dalen, Wil van Wijk, Jacqueline Zuidweg,
Marijke Hoogland, Riet Oudshoorn, Trix van Zijl,
T. Eijgermans, Corrie Stig, Maria Henneveld,
Anneke Stalman

terug naar overzicht

Meisjes Junioren A

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 12.69 Saskia Zwaard Nieuwegein 27-6-2010
200 m 26.16 Saskia Zwaard Nieuwegein 27-6-2010
400 m 57.61 Jasmijn van Toledo 15-6-1997
800 m 2.17.90 Anne Luijten (MB) Leiden 12-6-2010
1500 m 5.14.6 Willy Rosbergen 29-5-1987
3000 m 10.22.9  Carlien Harms 12-7-1984
100 m horden (84 cm) 15.16 Dorenda Zwaard Tilburg 05-6-2017
200 m horden 29.96 Saskia Zwaard 29-5-2010
400 m horden 63.66 Nadia Walraven 21-6-1996
verspringen 5.87 Wendy Schaareman Heer hugowaard 30-4-1989
hinkstapspringen 12.90 Yvonne de Vreede 31-5-1998
hoogspringen 1.70 Wendy Schaareman Heer hugowaard 11-6-1989
polsstokhoog-springen 3.02 Jasmijn Wierema Bergen op Zoom 2-7-2006
kogelstoten 11.69 Mirjam van Dijk 22-4-1987
discuswerpen 37.72 Mirjam van Dijk 20-4-1987
speerwerpen 38.70 Mirjam van Dijk 25-6-1988
kogelslingeren ? Denise Geers dd/mm/jj
7-kamp 4502 pnt Wendy Schaareman Zwolle 4-5-1989
4 x 100 meter 50.1 Katy Stolk
Ilonka Prins
Femke van Velzen
Ilse van Velzen
Delft 19-5-1996
zweedse estafette 2.27.54 Indah van Marrewijk
Anouk Kruiswijk
Maaike Eken
Saskia Zwaard
Papendrecht 8-6-2008

terug naar overzicht

Meisjes Junioren B

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
100 m 12.25 Joan van den Akker Vught 4-6-2000
100 m horden (76 cm) 14.56 Dorenda Zwaard  Marsa (Malta) 13-7-2015
200 m 25.34 Joan van den Akker Vught 4-6-2000
400 m 59.28 Renata Haring Den Haag 9-5-1991
400 m horden 1.08,43 Larissa Smit Drunen 1-5-2016
800 m 2.16.75 Carlien Harms 30-6-1984
1500 m 4.42.27 Anne Luijten Utrecht 18-6-2010
3000 m 10.14.05 Anne Luijten Utrecht 10-7-2010
verspringen 5.75 Wendy Schaarema Zwolle 12-6-1988
hinkstapspringen 11.45 Saskia Zwaard
Indah van Marrewijk
Nyiregyhaza
(Hongarije)
23-7-2007
hoogspringen 1.75 Wendy Schaareman Rotterdam 19-6-1988
polsstokhoog-springen 2.80 Jasmijn Wierema Delft 16-6-2004
kogelstoten 13.42 Inge Zonneveld Lisse 29-5-2009
discuswerpen 34.95 Inge Zonneveld Leiden 23-4-2009
speerwerpen 36.08 Mirjam van Dijk 26-6-1985
7-kamp 4711 Wendy Schaarema Krommenie 26-7-1988
4x100 m 51.0 Carian vd Sman
Janine vd Hilst
Renata Haring
Afke Kerkstra
8-9-1991

terug naar overzicht

Meisjes Junioren C

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
80 m 10.18 Joan van den Akker Barendrecht 30-5-1998
60 m indoor 7.80 Joan van den Akker Den Haag 21-2-1999
150 m 19.05 Joan van den Akker Weert 22-5-1999
200 m indoor 28.35 Amber de Roo Gent (België) 23-12-2017
600 m (indoor) 1.39.00 Joan van den Akker Den Haag 14-2-1998
1000 m 2:59.67 Anne Luijten Utrecht 10-7-2009
80 m horden 12.15 Joan van den Akker 18-9-1999
60 m horden indoor 9.21 Joan van den Akker Den Haag 20-2-1999
300 m horden Joan van den Akker dd/mm/jj
verspringen 5.36 Joan van den Akker 19-9-1999
hinkstapspringen 9.83 Miranda Docter Hongarije 20-4-2000
hoogspringen 1.60 E. van Druten
Marit Bakker
??
Den Haag
1975
21-05-05
polsstokhoog-springen 2.20 Sharon Schouten
Marit Bakker
Zoetermeer
Den Haag
???
05/06/2004
kogelstoten 12.41 Inge Zonneveld Delft 5-7-2008
discuswerpen 31.80 Inge Zonneveld Utrecht 7-6-2008
speerwerpen 33.72 Anouk Kruiswijk Barendrecht 26-5-2007
speerwerpen (500gr) 33.88 Lisa Goossen Dongen 1-4-2012
7-kamp 4150 Joan van den Akker 23-5-1999
4x80 m 41.05 Miranda Docter
Rianne Suiker
Dayenne Calter
Joan van den Akker
Barendrecht 19-6-1999
Zweedse estafette 2.33.25 Isis van Wijk
Anouk Kruiswijk
Eva van den Born
Jamely Matthew
Amstelveen 30-9-2007

terug naar overzicht

Meisjes Junioren D

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
60 m 8.01 Joan van den Akker Amsterdam 14-09-1997
60 m indoor 8.28 Amber de Roo Dordrecht 28-10-2017
600 m 1.38.54 Joan van den Akker 21-9-1997
1000 m 3.07.03 Femke Rosbergen Amsterdam 23-08-2015
60 m horden 9.6 Joan van den Akker 7-6-1997
300 m horden 53.3 Nadia Walraven Rotterdam 13-4-1991
verspringen 5.07 Joan van den Akker dd/mm/jj
hoogspringen 1.60 Kim van Leest Naaldwijk 20-6-2015
kogelstoten 14.29 Lisa Goossen Leiden 25-6-2011
Speerwerpen 36.18 Lisa Goossen Leiden 25-6-2011
discuswerpen 31.67 Lisa Goossen Rotterdam 19-8-2011
6-kamp 3124 pnt Nadia Walraven Den Haag 24-6-1990
4 x 60 m 32.2 Joan van den Akker
Miranda Docter
Dayenne Calter
Rianne Suiker
dd/mm/jj

terug naar overzicht

Meisjes Pupillen A

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
60 m 8.4 Joan van den Akker ? 8-7-1995
1000 m 3.23.8 Frederiek Jansen Delft 16-9-2006
Verspringen 4.29 Frederiek Jansen Delft 16-9-2006
Hoogspringen 1.40 Kim van Leest Den Haag 15-6-2013
Kogelstoten 11.68 Lisa Goossen Delft 4-10-2009
Balwerpen 46.55 Lisa Goossen Beverwijk 25-4-2009
Vortexwerpen 24.59 Sara Hamoumi Vlaardingen 20-8-2017
4x60 m 34.9 Maaike Hoebeke
Rianne Suiker
Dayenne Calter
Joan van den Akker
? 8-7-1995

terug naar overzicht

Meisjes Pupillen B

Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
40 m 6.3 Joan van den Akker Delft 18-9-1993
1000 m 3.30.9 Desiree de Jager ? 20-9-1980
Verspringen 4.06 Joan van den Akker Delft 2-10-1993
Hoogspringen 1.17 Christa Nelck Voorburg 25-8-2012
Kogelstoten 8.67 Lisa Goossen Enschede 29-9-2007
Balwerpen 43.37 Lisa Goossen Eindhoven 9-6-2007
Vortexwerpen 17.63 Maite Hoekstra Naaldwijk 3-6-2017
4x40 m 25.54 Kim van Leest
Xemm Worminkhuijzen
Saana Taal
Luca van Loon
Amstelveen 24-9-2011

terug naar overzicht

Masters vrouwen

Beste prestaties sinds 1-1-2000

Categorie  Onderdeel  Clubrecord  Naam  Plaats  Datum
V40 100 m 14.71 Linda van Berkel Kerkrade 22-6-2014
V40 200 m 32.95 Linda van Berkel Delft 14-9-2013
V40 400 m 1.19.55 Linda van Berkel Delft 15-9-2013
V40 800 m 2.56.2 Hilde Keuning Delft 21-4-2014
V40 1500 m 6.10.79 Hilde Keuning Kerkrade 22-6-2014
V40 3000 m
V40 100 m horden 18.43 Linda van Berkel Delft 14-9-2013
V40 200 m horden 37.74 Linda van Berkel Delft 15-9-2013
V40 400 m horden 1.31.43 Linda van Berkel Delft 14-9-2013
V40 kogel 7.02 m Judith de Ronde Kerkrade 22-6-2014
V40 discus 21.79 m Melanie van der Lecq Oud Beijerland 21-6-2015
V40 speer 20.38 Linda van Berkel Delft 1-4-2013
V40 kogelslingeren 15.68 m Melanie van der Lecq Hilversum 5-6-2016
V40 hoogspringen 1.48 (indoor) Linda van Berkel Apeldoorn 10-2-2013
V40 verspringen 4.12 Linda van Berkel Delft 15-9-2013
V40 hinkstapspringen 9.20 m (indoor) Linda van Berkel Zoetermeer 18-1-2014
V40 4x100 m 63.69 Hilde Keuning,
Jacqueline Leemkuil,
Linda van Berkel,
Judith de Ronde
Amstelveen 28-9-2013
V40 Zweedse estafette
(400-300-200-100 m)
3.02.41 Hilde Keuning,
Linda van Berkel,
Jacqueline Leemkuil,
Judith de Ronde
Hilversum 5-6-2016
V45 100 m 14.49 Linda van Berkel Zoetermeer 28-5-2017
V45 60m indoor 9.25 Linda van Berkel Utrecht 23-12-2017
V45 200 m 29.87 Hilde Keuning Gouda 25-8-2017
V45 200 m (indoor) 30.15 Linda van Berkel Apeldoorn 4-2-2018
V45 400 m 1.04.96 Hilde Keuning Gouda 10-6-2017
V45 400 m (indoor) 1.05.91 Hilde Keuning Apeldoorn 7-1-2018
V45 800 m 2.27.96 Hilde Keuning Gouda 11-6-2017
V45 800 m (indoor) 2.39.06 Hilde Keuning Apeldoorn 4-2-2017
V45 1000 m 3.18.86 Hilde Keuning Spijkenisse 22-4-2017
V45 1500 m 5.22.50 Hilde Keuning Den Helder 7-5-2017
V45 3000 m 11.16.44 Hilde Keuning Alphen aan den Rijn 25-06-2017
V45 80 m horden 14.55 Linda van Berkel Aarhus (Denemarken) 2-8-2017
V45 60 m horden (indoor) 10.55 Linda van Berkel Apeldoorn 2-2-2018
V45 300 m horden 58.75 Linda van Berkel Hilversum 30-4-2016
V45 400 m horden 1.26.16 Linda van Berkel Vlaardingen 19-6-2016
V45 kogel 7.65 Linda van Berkel Zoetermeer 06-01-2018
V45 discus 19.90 Linda van Berkel Amsterdam 27-12-2017
V45 speer 21.26 Linda van Berkel Aarhus (Denemarken)  28-7-2017
V45 kogelslingeren 15.06 Judith de Ronde-Schot Alphen aan den Rijn 25-6-2017
V45 hoogspringen 1.52 Linda van Berkel Lyon (Frankrijk) 12-8-2015
V45 hoogspringen 1.54 (indoor) Linda van Berkel Madrid (Spanje)  21-3-2018
V45 verspringen 4.41 Linda van Berkel Spijkenisse 26-6-2016
V45 verspringen (indoor) 4.48 (indoor) Linda van Berkel Madrid (Spanje) 20-3-2018
V45 hinkstapspringen 9.40 Linda van Berkel Gouda 9-6-2017
V45 hinkstapspringen 9.73 (indoor) Linda van Berkel Vught 16-12-2017
V40 4x100 m 63.64 Annette van der Waal,
Jacqueline Leemkuil,
Linda van Berkel,
Chantal van Litsenburg
Hoorn  13-5-2018
V45 Zweedse estafette
(400-300-200-100 m)
2.55.25 Hilde Keuning,
Ilonka Hesseling,
Chantal van Litsenburg,
Ingrid Stuijt
Alphen aan den Rijn 25-6-2017
V50 100 m 17.34 Jacqueline Leemkuil Delft 2-10-2016
V50 ver 3.24 Jacqueline Leemkuil Delft 2-10-2016
V50 hoog 1.00 Jacqueline Leemkuil Delft 2-10-2016
V50 kogel 7.49 Marleen Hallensleben Delft 1-10-2017
V50 1500 m 6.54.01 Sawitri Ratchasing Heerhugowaard 8-5-2016
V50 3000 m 15.07.79 Sawitri Ratchasing Hilversum 5-6-2016

terug naar overzicht


Ogenblik a.u.b. ...