Bestuur en coördinatoren


Bestuur

Functie Naam  E-mail
Voorzitter Guido van Arkel voorzitter@av40.nl
Secretaris Guido van Arkel secretaris@av40.nl
Penningmeester Bart Groeneveld penningmeester@av40.nl
Algemeen bestuurslid Marc de Kok  
Algemeen bestuurslid Arnold van der Kraan baanatletiek@av40.nl
Algemeen bestuurslid Rianne Suiker wegatletiek@av40.nl
Algemeen bestuurslid Jan Versteeg wegatletiek@av40.nl

Vertrouwenspersoon

Lizeth Horneman: vertrouwenspersoon@av40.nl

Coördinatoren

Functie Naam  E-mail
Coördinator pupillen Richard Veldhuis baanatletiek@av40.nl
Coördinator junioren en senioren baan Richard Veldhuis baanatletiek@av40.nl
Coördinator VB-atletiek Lorenzo Primatesta vbatletiek@av40.nl
Coördinator wegatletiek Rianne Suiker en
Jan versteeg
wegatletiek@av40.nl
Coördinator sportief wandelen Jules Hirs wandelen@av40.nl
Coördinator Racerunning Sawitri Ratchasing via: info@av40.nl
Coördinator Running Blind Sawitri Ratchasing via: info@av40.nl
Ledenadministratie Peter Barnard ledenadministratie@av40.nl
Sponsoring Bart Groeneveld sponsoring@av40.nl
Baanverhuur Bart Groeneveld baanverhuur@av40.nl
Vrienden van AV'40 Arnold van der Kraan vrienden@av40.nl
Wedstrijdsecretaris Minne de Vries wedstrijdsecretariaat@av40.nl
Aanmelden pupillenwedstrijden Edwin van Holsteijn pupillenwedstrijden@av40.nl
Jurycoördinator Lisa Mattemaker jurycoordinator@av40.nl
Wedstrijdorganisatie Ger Overgaag en
Otto Walter
woc@av40.nl
Houtlopen Gerard Aarts houtloop@av40.nl
Halve marathon Arnold van der Kraan parkenloop@av40.nl
Bar avond Elly van der Scheer kantine@av40.nl
Bar jeugd David Lodowica kantine@av40.nl
Bar weekend Jules Hirs kantine@av40.nl
Webredactie Linda van Berkel webredactie@av40.nl
Axie Saskia Zwaard axie@av40.nl