Bestuur en coördinatoren


Bestuur

Laura Geurtsen Voorzitter voorzitter@av40.nl 
  Vacant Secretaris secretaris@av40.nl
Bart Groeneveld Penningmeester penningmeester@av40.nl
Jasper van Meeuwen Algemeen bestuurslid baanatletiek@av40.nl
Evelien van Beest Algemeen bestuurslid baanatletiek@av40.nl
René Hoonhout  Algemeen bestuurslid wegatletiek@av40.nl
  Maurice Mol Algemeen bestuurslid en
administrateur
wegatletiek@av40.nl
Vertrouwenscontactpersonen
Lizeth Horneman VCP vertrouwenspersoon@av40.nl
 Lorenzo Lorenzo Primatesta    VCP    vertrouwenspersoon@av40.nl
Barcoördinatoren
 edwin_1.jpg Edwin Litan Bar avond coördinator kantine@av40.nl
marthijn_1.jpg Marthijn van den Brand Bar weekend coördinator kantine@av40.nl
david_1.jpg David Lodowica Bar jeugd coördinator kantine@av40.nl
tim_1.jpg Tim D.S.A.V. Dodeka coördinator barco@av40.nl
 

Coördinatoren

Functie Naam  E-mail
Coördinator pupillen Richard Veldhuis
en Esther Moorees
baanatletiek@av40.nl
Coördinator junioren en senioren baan Richard Veldhuis
en Esther Moorees
baanatletiek@av40.nl
Coördinator studenten baan Jasper Rou studentenatletiek@av40.nl
Coördinator VB-atletiek Lorenzo Primatesta vbatletiek@av40.nl
Coördinator wegatletiek Maurice Mol
Rene Hoonhout
wegatletiek@av40.nl
Coördinator beginnerscursus hardlopen    Jan Versteeg beginnerscursus@av40.nl 
Coördinator sportief wandelen Vacant wandelen@av40.nl
Coördinator Framerunning Sawitri Ratchasing via: info@av40.nl
Coördinator Running Blind Sawitri Ratchasing
en Job Hendriks
via: info@av40.nl
Ledenadministratie Rob en Jenneke Bovelander ledenadministratie@av40.nl
Sponsoring Bart Groeneveld sponsoring@av40.nl
Baanverhuur Bart Groeneveld baanverhuur@av40.nl
Vrienden van AV'40 Arnold van der Kraan vrienden@av40.nl
Wedstrijdsecretaris Minne de Vries
Chantal van Litsenburg
wedstrijdsecretariaat@av40.nl
Aanmelden pupillenwedstrijden Vacant pupillenwedstrijden@av40.nl
Jurycoördinator Lisa Mattemaker
Bas Dunnebier
Laura Geurtsen
jurycoordinator@av40.nl
Wedstrijdorganisatie Nicole Rutten,
Ger Overgaag en
Otto Walter
woc@av40.nl
Houtlopen Vacant houtloop@av40.nl
Halve marathon Arnold van der Kraan parkenloop@av40.nl
Webredactie Linda van Berkel
Edwin Litan
webredactie@av40.nl
Axie Daan Jeucken
Bas Kroon
axie@av40.nl

Lees hier:
Huishoudelijk reglement
Protocol Sociaal Veilige Sportomgeving