Trainingstijden baan

Trainingstijden per 1 november 2020.

Vanwege corona-maatregelen kunnen er tijdelijk afwijkende trainingstijden zijn. Leden worden daarover per mail geïnformeerd.

De kinderen gaan na de herfstvakantie over naar de volgende leeftijdsgroep.
Bambini's vanaf 4 jaar, zodra een bambini 6 jaar is geworden mag hij/zij meedoen op zaterdag bij de mini pupillen, woensdag blijft hij/zij bij de bambini's.

Groep Geb. jaar dag / tijd Trainers
Bambini's 2016 
2015
woensdag 16.00 - 17.00  Janna, Bo, Merijn
mini pupillen 2014 woensdag 16.00 - 17.00
zaterdag 9.00 - 10.00
Philip, Tony, Marieke
Nathalie, Nyncke, Julius
C-pupillen 2013 woensdag 17.10 - 18.10 
zaterdag 9.00 - 10.00
Nathalie, Paulina, Liese
(Stella en Jolien)
Mette, Amber, Kesia
B-pupillen 2012 woensdag 17.10 - 18.10 
zaterdag 9.00 - 10.00
Philip, Jenna, Yvette
(Stella en Jolien)
Amy, Niels, Martine, Daan
A1-pupillen 2011 woensdag 17.10 - 18.10 
zaterdag 9.00 - 10.00
Janna, Bo, Julius

Jasper, Joris, Wilma
A2-pupillen 2010 woensdag 17.10 - 18.10 
zaterdag 9.00 - 10.00
Esther/Ferry, Tony, Chimène

Esther, Jeroen, Louis
Wedstrijdtraining
pupillen
  zaterdag om de week
10.00 - 10.30
Els, Tim, Stephan
D-junioren 2009
2008
maandag 18.30 - 20.00
 
donderdag 17.45 - 19.15
Daan, Jan Willem, Nathalie

Richard, Jeroen, Philip, Roos,
Eline, Nadya (met C-junioren)
C-junioren 2007
2006
dinsdag 18.00 - 19.30 

donderdag 17.45 - 19.15
Richard, Alain, Joris

Richard, Jeroen, Philip, Roos,
Eline, Nadya (met D-junioren)
A en B-
junioren en 
senioren
2005
en eerder
dinsdag 19.30 - 21.00 
donderdag 19.30 - 21.00
Eric, Hans, Luc 
Eric, Esther, Ferry
Mila-groep   dinsdag 19.00 - 20.30 
donderdag 19.00 - 20.30
Tijdelijk op vrijdag! Jan Willem
Mila junioren   zondag 10:00 - 11:15  Karlijn
Horden junioren   donderdag 18.00 - 19.00 Mike
Meerkamp
(op uitnodiging,
vanaf c-junioren)
  zaterdag 9.00 - 10.00 Rick
Studenten     maandag 18:00 - 19:30
woensdag 18:15 - 19:45   
Jasper R, Koen, Sanne, Aniek, Rik, Niels

 

Groep  dag / tijd  Hoofdtrainer 
Masters (35+) en recreanten dinsdag 19.15 - 20.30  en
donderdag 19.15 - 20.30
Arnold
VB-atleten dinsdag 18.00 - 19.00 Lorenzo
Racerunning Zaterdag 10.30 - 11.30 Sawitri